Dohadzovačky

Autor: Erika Koštialová | 22.10.2011 o 11:51 | (upravené 22.10.2011 o 12:22) Karma článku: 4,52 | Prečítané:  801x

Som slobodná, single, bez chlapa, sama...nazvať sa to dá mnohými spôsobmi. Každopádne si zatiaľ nažívam život s ja a mojím druhým ja, keďže mužská prítomnosť sa v mojom živote vzťahuje akurát tak na brata a rôznych kamarátov. Mám 21 a nehanbím sa hovoriť, že som vo svojej podstate riadny vzťah ani nezažila, neberúc ohľad na pár  veľmi krátkych románikov.

 

A to je dôvod, prečo rozlišujem mužov na tri kategórie :

1. Tí ktorí odo mňa nikdy nič nechcú, aj keď ja by som sa pre nich na mieste rozkrájala..

2.Tí ktorí radi využijú a nechajú tak..

3. A tí, ktorí sú vraj normálny, ale ja osobne ich ešte nepoznám..

A tak sú tu ešte moje najlepšie priateľky, ktoré by som nevymenila ani za Colina Pharella..Sú mi vždy na pomoci a sú mojimi parťáčkami na strávenie smutných piatkových nocí, no majú jednu nevýhodu, ak sa to tak dá nazvať. Za každú cenu ma chcú dať dokopy s niekým, u koho prevládajú jednoznačne hormóny s názvom testosterón.. A tak sa znova a znova  dostávam do situácií, kde sa zoznámim nasilu s človekom, ktorý tiež očividne záujem nemá, alebo aj má, no pripomína mi akurát tak malé milé mačiatko, a nie poriadneho chlapa. Som si vedomá toho, že nechcú aby som zvyšok svojho života strávila sama na nejakom hojdacom kresle, no asi ešte neprišiel ten správny čas mať nejaký ten poriadny vzťah. Teda aspoň ja si to tak nahováram, aby ma po večeroch netrápili tie malá hnusné potvory menom depresie. Veľmi často od nich počúvam vetu, však hľadaj a skúšaj, treba si užívať, no keď mi to moje srdce nedovolí, je ťažké počúvať ich rady. A tak stále s nimi chodím a obzerám sa po každom sympatickom chlapovi a potajomky dúfam, že už by to raz mohlo vyjsť, a ten pekný úsmev ktorý tak často vidím, by už raz patril aj mne.

Aj keď nie vždy všetky situácie, pri ktorých ma chcú moje priateľky s niekým zoznámiť sú vždy najpríjemnejšie, som im za to nesmierne vďačná, že im môj milostný život nie je ľahostajný. Ja sa držím pravidla: keď to má prísť, tak to príde. Som asi v tejto dobe veľmi ovplyvnená všetkými tými romantickými komédiami, ktoré sú iba ilúziou, ale tak hovorí sa, že výnimka potvrdzuje pravidlo, tak ja len tajne v kútiku svojej duše dúfam, že ma raz taká výnimka stretne. Teda, čo ak má moja priateľka za kamaráta nejakého osudového chlapa pre mňa? Tak radšej zažijem sto tých hrozných stretnutí, ako premrhať jednu takú výnimočnú J

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KOMENTÁRE

Ficovi nestačila porážka Danka, potreboval ho úplne zosmiešniť

Čo by Fico nesmel urobiť, ak by postupoval podľa ústavy.

KOMENTÁRE

Keď je prezident Zeman bojovníkom za pravdu

Najnovšie ocenenie je mnohým Čechom na smiech.


Už ste čítali?